VRIJSTAAT O. IN 2012

Januari

14.01    OxO : Boomjong (Brandung) (Kinderstaat O. / première/creatie) 
15.01    Bart Caron: Niet de kers op de taart (boekpresentatie)
15.01    Ivan Paduart Quintet (jazz) 
18.01    De opvolger / Santiago / Nuru (kortfilms
21.01    De blijde intocht van de stadsdichter van A. in O. (Peter Holvoet-Hanssen en vrienden)
27.01    Lucas Blondeel & Nicolas Callot (klassiek / pianoduo)
29.01    IM Viviane de Muynck (deBuren aan zee)
29.01    Alleene bij Corman: Luuk Gruwez

Februari

Expo Korneel Detailleur
05.02    Anoo (jazz)
10.02    Liefde tussen de lijnen: LET LOVE RULE (concert/spoken word – met Roosbeef Solo, Love like birds, Antoine Boute, Ellen Schoenaerts & Simon Lenski, Delphine Lecompte en Andy & The Androids)
11.02    Liefde tussen de lijnen: Ti amo (operastudio Vlaanderen/recital)
11.02    Liefde tussen de lijnen, OxO: Wie had dit ooit gedacht? (Kinderstaat O.)
12.02    Liefde tussen de lijnen: Valentijnshappening met Tommy Wieringa, Stef Kamil Carlens Solo, Maud Vanhauwaert en Ruth Joos (concert/voordracht/poézie/ deBuren aan zee)
15.02    What’s in a name/ Cockaigne (documentaire/kortfilm)
19.02    Manuel Hermia trio (jazz)
26.02    Schrijver te gast bij Fien Sabbe: Paul Baeten Gronda (literair aperogesprek) 

Maart

04.03    Aka Moon trio (jazz)
10.03    OxO: move#1 (Kinderstaat O. /première/ creatie)
11.03    Salon XIV: Vroeger is een ander land (deBuren aan zee)
14.03    Me will always be (documentaires Sjoerd Tanghe)
18.03    Robin Verheyen NY Quartet (jazz) – geannuleerd
25.03    Alleene bij Corman: Marc Didden
30.03    Maeterlink Kwartet (kamermuziek)

April

01.04    Jeroen van Herzeele Quartet (jazz)
11.04    Geruchten/ Homemade/ Oh Willy (compilatie animatiefilms)
15.04    Phronesis (jazz)
21.04    OxO:  lawaaiconcert (tuning people) (Kinderstaat O.)
27.04    Operastudio Vlaanderen: Benjamin Britten (recital/opera & lied)
29.04    Schrijver te gast bij Lotte Decaluwe: Joost Vandecasteele (literair aperogesprek)
29.04    IM Joost Prinsen (deBuren aan zee)

Mei

02.05 & 05.05  Warmoes – Studio Orka (Kinderstaat O./ locatietheater)
13.05    Te coop of niet te coop  (gesprek met John Crombez en Peter Bosmans)
13.05    Vaganee – del Ferro group (jazz)
17.05-19.05   X/ een oefening in verdwijnen (theater/creatieproject)
19.05    Bar musical
20.05    Chanson: een gezongen geschiedenis van Frankrijk / Bart Van Loo & Eddy et les Vedettes
25.05    Bl!ndman (sax) – 32 foot/bach (klassiek/avant-première- scoop on tour)
27.05    Eric Pearson & Meta-four ft. Chris Joris (jazz)
27.05    Alleene bij Corman: Peter Terrin

Juni

03.06    Jef Neve – sons of the new world (jazz)

Juli

06.07    Little Elmo (Belgium 12 points, zomerconcert)
13.07    Ina (Belgium 12 points, zomerconcert)
15.07    Bowman (Ostend calling, zomerconcert)
20.07    Beuzak trio (Belgium 12 points, zomerconcert)
22.07    Amalia & The rivers (Ostend calling, zomerconcert)

Juli-aug
TAZ#12@ Vrijstaat O – Hardgekookt

Augustus

03.08     Dans dans (Belgium 12 points, zomerconcert)
10.08     Nele needs a holiday (Belgium 12 points, zomerconcert)
11.08     Sprekende ezels (Spoken word & muziek)
12.08     Funky fresh (Ostend calling, zomerconcert)
17.08     One trick po (Belgium 12 points, zomerconcert)
19.08     Ravitailleurs (Ostend calling, zomerconcert)
24.08     Scrappy tapes (Belgium 12 points, zomerconcert)
26.08     Fin de Saison S.W.A.N.
31.08     Teme Tan (Belgium 12 points, zomerconcert)

September 

30.09     Alleene bij Corman: Herman Brusselmans

Oktober

07.10     Salon XV: Amerika’s destructieve droom (deBuren aan zee)
13.10     Soulmates sessions #1: Rat event
20.10     Kind is koning (Kinderstaat O. met Kurt Vandendriessche)
27.10     De (oude)stad en de zee (Crosstalks VUB)
28.10     Schrijver te gast: Peter Verhelst (literair aperogesprek met Fien Sabbe)

November

02.11      The Bad Plus (jazz)
03.11      Roosbeef (ft. Tom Pintens) (Early birds-festival)
04.11      IM Adriaan van Dis (deBuren aan zee)
11.11       Ifa y Xango (jazz)
16-18.11 Wij, varkenland (theater, film, debat, expo)
Weggespoeld en aangespoeld – praatprogramma over het “Oostende gevoel” met o.a. Martin Heylen, Dirk Opstaele, Wendy Van Wanten, Johan Vande Lanotte,…
OxO: luisterspel met Marieke de Maré
25.11     Alleene bij Corman: Ann de Craemer
25.11     Bert Joris Quartet (jazz)

December

02.12    Salon XVI: Grand Central Belge (deBuren aan zee)
09.12    Schrijver te gast: Chris de Stoop (literair aperogesprek met Lotte de Caluwé)
09.12    Igor Gehenot trio (jazz)
14.12    Operastudio Vlaanderen: Eine zauberflöte (opera)
16.12    Te coop of niet te coop – gesprek met John Crombez en Peter Bosmans
Expo Nadine Heyman